درباره ما

about us

"از صفر" فقط یک سایت آموزشی نیست!

بلکه یک مجموعه کامل از صفر تا صد کامپیوتر و لپ تاپ است که نه تنها در آموزش بلکه در خرید ، فروش ، نگهداری و… سیستم شما احساس مسئولیت می کند و سعی دارد با تولید محتوای صحیح در این زمینه به شما کمک کند.

در آکادمی “ازصفر” تمامی خدمات سخت افزاری و نرم افزاری انجام می شود. در حال حاضر بخش سخت افزاری مجموعه ، بصورت حضوری انجام می شود و خدماتی از قبیل تعمیرات ، عیب یابی و… را ارائه می دهد. همچنین بخش نرم افزار در تلاش است تا خدمات خود را مخصوصا آموزش آنلاین ، با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد. ما هر روزه سعی داریم تا محتوای به روزی را برای شما آماده کرده تا دانشجویان آکادمی “ازصفر” بتوانند در جهت علم سیستماتیک ، پیشرفت به سزایی داشته باشند و اطلاعات خود را به روز نگه دارند.

رقابت و یادگیری

شما عزیزان در آکادمی “ازصفر” همواره در حال یادگیری هستید و می توانید با تلاش با دوستان خود رقابت کنید.

این سایت یک پلی بین ما و شماست ، پس در هر زمان و مکان که خواستید می توانید به ما مراجعه کنید و مشکل خود را حل کنید.

اگر از آکادمی “ازصفر” راضی هستید می توانید ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کرده و حمایت کنید ؛ حمایت های شما باعث دلگرمی ماست 🙂 …

1
ساعت آموزش
1
سال تجربه
1
دانشجو
1
دنبال کننده در اینستاگرام

این مجموعه فقط یک مجموعه نیست...!

ما مانند خانواده ای در کنار شما هستیم همچنین سعی داریم تا شما را به بهترین نحو راهنمایی و در تلاشیم تا راه یادگیری را برایتان آسان تر کنیم ، پس بهانه ها و دست انداز های یادگیری را کنار بزنید و شروع به افزایش دانش و کسب علم در زمینه کامپیوتر کنید. علم کامپیوتر یک سواد اجباری است که در سال های آینده فراگیر تر می شود و کسانی که بیشتر با این علم آشنا باشند موفق تر خواهند بود.

چشم انداز از صفر

مجموعه ” از صفر ” فعالیت خود را با هدف آموزش کامپیوتر و لپ تاپ در مهر ماه سال 1400 شروع کرده و در تلاش است از صفر تا بی نهایت این راه ، پشتیبان و راهنمای جویندگان علم شیرین کامپیوتر باشد.

اولین و مهمترین هدف ما ، آموزش صحیح و با کیفیت است. در کنار آن ، حضور مجموعه به عنوان یک پشتیبان همیشگی به شما کمک میکند تا در راه آموزش خسته و ناامید نشده و گمراهی را تجربه نکنید.

از صفر فقط یک سایت آموزشی نیست ، در آینده ای نزدیک از خدمات گسترده ی این مجموعه ی دوسداشتنی آگاه خواهید شد.

ما هر روز در تلاشیم تا بهترین آموزش ها را برای شما قرار دهیم ، لذا ضمانت می کنیم که پس از تماشای آموزش ها و عمل به آن ها از صفر تا صد آموزش را به خوبی یاد گرفته و در آن متخصص شوید. 

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی از صفر